YoroPark

yoromarket

%100 yerli üretim olan Yoropark Otopark Çözümleri ile otoparklarınızda araç geçişlerinizi kontrol altına alabilirsiniz. Gelişmiş yazılım ara yüzleri ile otoparklarınızı daha kolay denetleyebileceksiniz. Yoropark profesyonel otopark sistemleri, her türlü entegrasyon ve sistem geliştirmelerine en iyi şekilde cevap vermektedir. Her projede olduğu gibi otopark sistemlerinde  de esnek ve profesyonel çözümler üretmekteyiz. Otopark abonelik sistemlerinden ücretli, rf-id ve plaka tanıma sistemlerine kadar tüm kontrol otomasyonlarını sizler için uyguluyoruz. 

Otoparklar için geliştirilmiş olan yüksek güvenlikli bariyer kontrol sistemidir. Araçlara takılan etiketler veya kartlar sayesinde araçların otoparka hızlı ve güvenli giriş çıkış yapmalarını sağlar. Otopark Bariyer Kontrol Sistemi ile hangi aracın hangi bariyerden geçebileceği belirlenebilir. Araçların bariyerden hangi saatler arası geçiş yapabilecekleri de ayarlanabilir. Bariyere yaklaşan araç yetkilendirilmiş ise araç durdurulmadan bariyer açılır. Böylece konforlu ve güvenli geçiş sağlanmış olur. Sürücüye de RFID tag veya kart verilmesi durumunda, yetkili kişinin doğru araçla gelip gelmediği denetlenebilir. İsteğe bağlı olarak sisteme kamera entegre edilerek, tüm giriş çıkışlarda aracın fotoğrafı çekilir. Güvenlik görevlisine, anlık görüntü ile aracın önceden çekilmiş fotoğrafı yan yana gösterilir. Tüm giriş çıkışlar, aracın fotoğrafı ile birlikte kayıt altına alınır.

Biletmatik

yoropark otomatları ile kopyalanması mümkün olmayan biletler basabilirsiniz. Üzerine entegre edilen Mifare kart terminali ile aynı anda abonelik sistemi de oluşturabilirsiniz. Ayrıca yazılımda geliştirilen merkezi ödeme ve çıkışta ödeme opsiyonları ile dilediğiniz şekilde otoparkınızı işletebilirsiniz.

Plaka Tanıma

yoropark Otopark sistemine entegre edilen plaka tanıma kameraları ile otopark bilet güvenliğinizi en üst seviyeye taşıyabilirsiniz. Böylelikle biletinizin kopyalanması tamamen imkânsız hale getirmiş olacaksınız. Tamamen %100 yerli üretim olan otomasyonlarımız müşteriye özel geliştirilebilmektedir.

OGS Araç Tanıma

yoropark Sistemle entegre çalışabilen OGS araç tanıma sistemleri ile araç geçişlerinizi daha hızlı ve pratik şekilde yapabilirsiniz. Ücretli otopark  sistemleri dışında da abone takip olarak kulla bileceğiniz yoropark OGS antenleri ile otopark geçişlerinize pratiklik kazandırmış olacaksınız. 12metre gibi yüksek tag tanıma performansı ile araç geçişlerinde %100 başarı elde edilmektedir.

DİĞER PROJELERİMİZ

PROJELER

Hızlı İletişim
Bilgilerinizi bize ulaştırdıktan sonra, yetkili arkadaşlarımız en kısa zamanda sizinle iletişime geçecektir.